Потапенко Руслана Михайлівна

Народилась 14 березня 1983 року в м. Переяслав-Хмельницький Київської області.

Історик, викладач.

У 2005 році закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Історія та правознавство» та здобула кваліфікацію вчителя історії та правознавства.

З 2016 року і по тепер - викладач кафедри історії та культури України ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

До кола наукових інтересів Р.М. Потапенко входять проблеми історії та культури України 1985-1991-х рр., актуальні проблеми краєзнавства, етнографії та методології наукових досліджень.

Потапенко Р.М. працює над розробкою та вдосконаленням науково-методичного забезпечення навчальних курсів. У педагогічній діяльності вміло застосовує матеріали власних наукових розробок. Розробляючи актуальні питання історії України, Р.М. Потапенко широко популяризує досягнення сучасної історичної науково-дослідної сфери не лише шляхом публікацій, але й у ході активної участі в методичних семінарах, круглих столах, конференціях, студентських статей.

Основні опубліковані праці:

Науковець, педагог, спортсмен, громадський діяч, патріот: штрихи біографії Ярослава Потапенка (28.Х.1975 - 14.І.2016) / Р. Потапенко, О. Тарапон, Ю. Бобровнік // Наукові записки з української історії: зб. наук. ст. - Переяслав-Хмельницький, 2016. - Вип. 40 (Спецвипуск). - С. 5-19.